MÖBLER / Skåp & hyllor / Vitrinskåp 4881410
nr 488 1410
Vitrinskåp
Björk, längd: 100, djup: 35, höjd: 177 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
5.200 kr
måndag 1 oktober 2007
kl 17:29:11
5.000 kr
6.900 kr
5.100 kr